Darıca web tasarım ve SEO

Kocaeli, Darıca web tasarım ve SEO ile alakalı bilgilendirme sayfasına hoşgeldiniz!

Darıca web site tasarımı ve SEO (Google optimizasyon hizmetleri) ile Kocaeli, Darıca ilçesinde bulunan işletmeniz için kurumsal web site tasarımı, SEO ve Google Adwords (reklamları) işlerinizi kurumsal yazılım firması olarak yaptırabilirsiniz.

Darıca başta olmak üzere ve tüm Kocaeli geneline hizmet sunan uzman ekibimiz; Web sitenizi kaliteli, hızlı ve uygun bütçeyle oluşturacak serbest web tasarımı geliştiricisi ve SEO uzmanlarından oluşmaktadır. Darıca web tasarım, Darıca SEO ve tüm Darıca Google adwords hizmetlerini kapsayan hizmet kapasitesine sahibiz. Çalışmaya başladığımız süreç dahilinde beğeneceğiniz mobil ve tablet uyumlu web siteleri oluşturarak sizlerin müşteri potansiyelinizi %100 oranda artırıyoruz. Hırslı şirketler ve müşteriler için en iyisini tasarlarız. Hemde olduça uygun fiyatlarla

Web tasarımı, bir işletmenin İnternette profilinin yansıtıldığı en kullanılışlı alandır. İşletmenin web sitesinin iyi görünüp görünmediğinden daha çok kullanıcıya nasıl ulaştığı ve kullanıcının ne kadar rahat bilgilere ulaştığı en önemli unsurlardır. Bunun için kullanıcıların içeriğindeki bilgilere ulaşması için web sitenizin dizaynı ve düzeni en iyi şekilde tasarlanır.

İkinci unsur olarak işletmenin web sitesinin kullanıcılara ulaşması için yapılacak olan SEO çalışması ve ön planda tutulması adına bir çok teknik kullanılarak optimize edilmesi sağlanır.

Darıca web tasarım ve SEO süreci

Web sitenizin tasarımına başlamadan önce gerekli bilgiler işletme tarafından alınır. Web sitenizi rakip işletmeleri analiz ederek en iyi görsel tasarım ve en sağlıklı SEO çalışması hazırlanmaya başlar.

 1. GİRİŞ BÖLÜMÜ
  Öncelikle web sitenizin kodlama işlemi yapılır işletmenize uygun renkler ve fotoğraflar kullanılarak web sitenizin görsel tasarımı hazırlanır. Bu iki çalışma birleştirilerek web sitenizin tasarımı ortaya çıkarılır.
 2. GELİŞME BÖLÜMÜ
  Gelişme bölümü en kapsamlı çalışma sürecimizdir. Bu süreç içerisinde web sitenizin içeriklerinin tasarlanıp düzeni oluşturulması, kullanıcıların içeriklere erişimini kolaylaştrmak ve arama motorlarına uygun hale gelmesini sağlamak gelir.
 3. SONUÇ BÖLÜMÜ
  Web tasarımı işimizde son bölümde en son ortaya çıkan web sitenizin tasarımı ve SEO çalışmasının analizi yapılır. Eksik her hangi bir çalışma varsa tedarik edilir ve istekleriniz doğrultusunda eklemek istediğiniz yazılımsal veya görsel eklentiler yapılır.

Sosyal medya tasrımlarınız bizden

Darıca’da hizmet veren kurum ve kuruluşlara sosyal medya sayfaları için grafik tasarım, danışmanlık ve takip abonelik gibi hizmertleri ücretsiz sağlıyoruz.

İşletmenize ait Facebook, Youtube, Twitter ve İnstagram sayfalarınızın, gruplarınızın ve kanallarınızın dizanynı yapılır, mevcut sosyal ağlarınız için abonelik ve/veya takipçi sağlanır ve sosyal medya sayfalarınız için grafik tasarım alanında logo, maskot, kapak resimleri yanı sıra paylaşım yapabileceğiniz ve/veya reklam oluşturabileceğiniz video, resim gibi çalışmalarda ücretsiz olarak hazırlanır.

Ücretsiz Google Bussines, Harita ve Adwords Hizmeti

Sayın Darıca ilçemizde hizmet veren işletmeler için ücretsiz sunduğumuz bir diğer hizmetimiz Google bir çok hizmetine web sitenizi entegre etmektir. Google bussines olsun, Google maps (haritalar) olsun ve Google adwords alanında ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

 1. Darıca’da ki işletmelerimiz için Google Bussines sayfasının düzenini oluşturup, gerekli tüm içerik çalışmalarını sizin için en iyi şekilde hazırlıyoruz.
 2. Darıca’da ki işletmelerimiz için Google Harita hizmeti sağlamakla kalmayıp haritalarda ilk üç sırada yer almasını salıyoruz.
 3. Google adwords hizmeti adı altında işletmelere özgü reklam paneli hazırlıyor ve panelde yapılması gereken Adwords optimizasyon çalışmaları tarafımızca yapılır.

Siz müşterilermiz Darıca web tasarım ve SEO hizmetlerimizden faydalanmaları için Kocaeli Gebze’de bulunan yazılım ofislerimize her zaman bekleriz. Kocaeli dışında hizmet almak isteyen işletmeler 0 546 669 34 31 numaralı telefon numaramızdan WhatsApp üzerinden görüşme sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.