Google Adwords, Google aramalarının sonuç sayfalarında bir numara olmanın etkili bir yoludur. Web sitenizin anahtar kelimelerinde arama sonuçlarında müşterilerinizin sizi bulmanın en kolay yöntemidir. Google Adwords, tıklama başına ödeme sistemi (PPC) ile ücretlendirilir. Böylelikle yalnızca yeni bir müşteriniz arama sonucunu kullandığında ve web sitenizi tıkladığında ödeme yaparsınız.

Önemli olan Google reklamlarını nasıl optimize ettiğinizdir, rakiplerinizden düşük maliyetlerle aynı anahtar kelimelerde ilk sırada yerinizi alabilmeniz için devreye biz giriyoruz. Sizin için en uygun teknik ayarları hazırlıyor ve web sitenizin doğru kitle ile buluşmasını sağlıyoruz. Böylece sitenize giren kullanıcılar web siteniz ile ilişkin kullanıcılar olur, buda müşteri sağlamanız için en önemli unsudur. Doğru yapılmayan reklam politikaları size maddi açıdan kaynak kaybına sebep olacaktır.

Yerel Görünürlüğü Artırın

Yerel pazarlar genellikle işletmeler için en alakalı olanlardır. İdeal kitlenizin dikkatini çekmek için Google PPC reklam kampanyalarınızı yerel bölgenize uyarlayabiliriz. Bu, özelleştirilmiş açılış sayfaları ile daha iyi çevrim içi dönüşümlere dönüşebilir. Böylelikle doğru kitleye ulaşmanızı sağlarız.

Dönüşüm Oranlarını İzleme

Hedef kitlelerin hangi dönüşümlere yol açacağını görmek için Google’daki farklı anahtar kelime ve arama kelime çeşitlerini test edin. Veriler, Google PPC Reklam kampanyalarını, web sitesinin tamamında SEO’yu dahil edecek ve geliştirecek şekilde uyarlamaya yardımcı olacaktır. Web sitesi satın alımlarını, bülten kayıtlarını, düğme tıklamalarını veya diğer web sitesi işlemlerini etkili bir şekilde izleyebiliriz.

SON EKLENENLER