Grafik tasarımı alanında web sitesi ve sosyal medya sayfa grafiği hizmeti vermekteyiz. Web sitenizin grafik anlamda tüm çalışmalarını banner, tanıtım gibi grafik çalışmalarınıza hazırlıyoruz, bunların yanı sıra web sitenizin grafik anlamda SEO çalışmalarını da hazırlıyoruz. Sosyal medya üzerinden ise Faceobok, Youtube, Twitter gibi işletmenize ait sosyal ağ sayfalarınızın düzenlemesinden Youtube kanalınızda yayınlamak için işletmenize ait video çalışmaları da hazırlamaktayız.

Facebook sayfa tasarımı

Facebook için sayfanızın kapak ve profil resmini hazırlıyoruz, ayrıca Facebook kapak slayt tasarımı ve tanıtım amaçlı paylaşımlarınız için grafik çalışmalarımız da mevcuttur.

Youtube Kanal tasarımı

Youtube kanalınız için profil logosu, kanal kapak resmi tasarımı hazırlıyoruz, bunun yanı sıra youtube işletmenize ait tanıtımlar için grafik tasarımla video çalışmaları hazırlamaktayız.

Twitter profil tasarımı

Twitter üzerinden profil resmi ve twitter kapak resminizi sizin için hazırlıyoruz ayrıca paylaşmanız için işletmenizin tanıtımını veya her hangi bir paylaşım yapacağınız bir bilgiyi veya içeriği grafik olarak sizin için hazırlıyoruz.

Tüm bunların dışında size özel web sitesi şablonları da hazırlamaktayız.

SON EKLENENLER