Lokman Güneş Web Tasarım & SEO Ltd. Şti. 2018 yılında Kocaeli Gebze ilçesinde kurulmuştur. Dijital dünya’da 1996 yılından günümüze bir çok yazılım ve programlama işleri yaptık, bu güne kadar on binlerce web sitesi tasarladık, binlerce işletmeye yazılımsal ve SEO danışmanlığı hizmetleri sağladık. Başta Kocaeli olmak üzere İstanbul ve Marmara bölgesinde daha fazla faaliyet gösteren firmamız günümüz de bilişim sektörün de Türkiye’de adını duyurmayı başarmıştır.

Siz müşterilerimiz için sanal ortam da gösterdiğimiz faaliyetleri aşağıda görebilirsiniz, tüm hizmetlerimiz de kalite önceliğimiz olmakla beraber, her işletmenin İnternet’de ki kullanıcı ağını oluşturan SEO çalışmalarını titizlikle yapmaktayız.

Web Sayfası Geliştirme

İşletmemizin uzmanları, müşterilerinin işlerini tanıtmak için en uygun web sayfasını tasarlama ve geliştirme sanatını olabildiğince anlaşılabilir, her kullanıcıya hitap eden profesyonel yazılımlar olarak hazırlamaktadır. Hazırladığımız her web sitesi masaüstü bilgisayar, tablet ve mobil uyumlu web siteleridir.

Yazılım Geliştirme

Yazılımsal olarak, her işletmenin isteklerini en iyi şekilde karşılamaktayız, bu anlamda size yazılımsal olarak her türlü kodlama hazırlayabiliriz. Bu yazılımları listeleyecek olursak; kurumsal web sitesi, eticaret sistemleri, haber yazılımları, dernek siteleri, okul siteleri, rent e car yazılımı, hastane yazılımları olsun her türlü yazılımı size geliştirebiliriz.

SEO Danışmanlığı

Seo danışmanlığı hizmetimiz Google için yaptığımız SEO çalışmalarıdır, Google üzerinden web sitenizi anahtar kelimeniz de birinci sayfaya taşımak ve kullanıcı odaklı SEO çalışmaları sunmaktayız.

SON EKLENENLER