SEO Türkçe karşılığı ile arama motoru optimizasyonu dediğimiz web sitesi için yapılan çalışmanın tamamına denilmektedir. Her türden işletme farklı SEO teknikleri ile web sitenizi tanıtmak zorundadır. Arama motoru optimizasyonu, farklı arama motorları tarafından web sitenize kullanıcı sağlama ve web sitelerinizi bölgenizdeki müşteriler için fark edilir yapma yöntemidir. SEO alanında çalışmalarımız tamamen Google arama motoruna yönelik çalışmalardır. Bölgesel ve genel olarak SEO çalışmaları hazırlamaktayız. Lokman Güneş web sitenizi en üst sıraya yerleştiren en iyi yerel SEO hizmetlerini sunar.

SEO çalışmalarımız iki ana kategoriden oluşmaktadır, çalışmalarımızı bu iki kategori üzerinden gerçekleştiriyoruz, önceliğimiz web sitesinin sayfa optimizasyonu sonra ikinci olarak sayfa dışı optimizasyon olarak SEO çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sayfa optimizasyonu (site içi SEO)

Sayfa optimizasyonunun işlevi, web sitenize ve arama sonuçlarındaki web sayfası listesine mantıklı olarak etkili bir sonuç veren özellikleri ifade eder. Bu sorunları kendi başınıza da kontrol edebilirsiniz, harici bir problemde sorun kodlamada olabilir burada devreye bir giriyoruz. Sayfa optimizasyonu Meta etiketler, HTML kodu ve anahtar kelimenin yoğunluğu ve anahtar kelime yerleşimi üzerinde yapılır. Verimli çalışmalarımız, Türkiye genelindeki müşterilerimizi memnun etmek için en son optimizasyon teknolojilerini sürdürmektedir.

Sayfa dışı optimizasyon (site dışı SEO)

Sayfa dışı optimizasyonun çalışması, web sitenizin ve web sayfanızın arama sonuçlarında rasyonel bir şekilde listelenmesine yardımcı olan bir çalışma anlamına gelir. Ancak bu tür bir optimizasyon sizin veya sayfanızdaki kodlama tarafından kontrol edilmez. Sayfa dışı optimizasyon, bağlantı popülerliği ve sayfa sıralamasından oluşur. Bu çalışmalar için çok iyi bir alt yapıya sahip olmanız şarttır. Sizin için bu işlemleri alt yapısı sağlam SEO uzmanları karşılamaktadır. Bu anlamda Türkiye genelinde olsun özellikle Kocaeli ve İstanbul’da bir çok işletmeye SEO hizmeti sağladık. Siz de Google arama motorunda bincisi sayfada yerinizi almak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Site içi SEO çalışmalarımızın süreci 1 ile 2 gün sürmektedir, tüm ayrıntıları kodlama detaylarını meta ve anahtar kelime düzenini hazırlamak için bu süreç gereklidir.

Site dışı SEO çalışmalarımız her anahtar kelime için ortalama bir süreç sunmaktayız, bu süreç 3 ile 6 ay arasındadır. Bu sürecin bu kadar uzun olmasındaki sebepler Google algoritma güncellemeleri ve site dışı SEO çalışmalarının Google arama motoru tarafından algılamasından kaynaklıdır.

SON EKLENENLER