Ana sayfa SEO Tuzla Web Tasarım

Tuzla Web Tasarım

5
0

Tuzla’da hizmet veren tüm işletmelere web sitesi tasarlıyoruz, kurumsal, eticaret veya kişisel web sitelerinizi Google arama motoruna uygun şekilde ve %100 tablet, mobil uyumlu web sitenizi uygun fiyatlarda sizin için hazırlayalım.

Öncelikle işletmeniz için önemli olan SEO çalışmasını ücretsiz olarak yapıyoruz, yaptığımız web siteleri güncellenebilir dinamik web siteleridir. Dilediğiniz gibi üzerinde çalışma yapabilir ve Google üzerinden anahtar kelimeniz de sıralamanızı almanıza yardımcı olacak yazılımlar sunuyoruz.

1. Aşama Web Site Tasarımı

Öncelikle yukarıda belirtiğimiz üzere günümüz İnternet teknolojilerine uygun bir web sitenizin olması önemlidir. Bir web sitesinin özgün içerikli, SEO yapılanması, görsellerin anlaşılabilir oluşu ve tablet, mobil gibi cihazlara uyumlu olması en önemli unsurlardır. Web sitenizi tasarlamaya başladığımız süreç içerisinde sizden temin ettiğimiz bilgiler doğrultusunda tüm ince ayrıntısına kadar mükemmel olmasına gayret gösteriyoruz, web sitenizin masaüstü bilgisayar, mobil ve tabletlere uygun hale getirdikten sonra, arama motorlarına uygun site içi SEO çalışmasını gerçekleştiriyoruz, en son işlem olarak sizden temin ettiğimiz veriler ile sitenizin özgün anlaşılabilir bir tasarıma sahip olmasını sağlıyoruz.

Hazırladığımız tüm web siteleri dinamik yönetilebilir web siteleridir, yönetim panelinden dilediğiniz gibi güncelleme veya her hangi bir içeriği düzenleme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra hizmet dahilinde 7 / 24 olarak whatsapp veya canlı destek platformlarından yardım alabilirsiniz.

2. Aşama SEO Hizmeti

SEO diğer adıyla arama motoru optimizasyonu veya ülkemiz de Google aramalarında sıralamalarda web sitenizin ilk sayfada yer alması için yapılan çalışmaların tamamına denmektedir.

SEO çalışmalarımız web sitesi içi SEO ve web sitesi dışı SEO olarak iki ayrı bölüme ayrılmaktadır. Öncelikle belirteyim ki site içi SEO çalışmaları hakkında danışmanlık ücreti talep etmiyoruz, illa ki bizimle çalışmanız da gerekmiyor, Tüm web sitesi sahiplerine ücretsiz olarak danışmanlık sağlamaktayız.

Firmalarımız için yapmış olduğumuz web sitesi dışı SEO çalışmaları %100 Google arama motoruna yönelik çalışmalardır, işletmenizin anahtar kelimesi her ne olursa olsun bölgesel veya Türkiye genelinde 1 yıl boyunca birinci sayfa

Firmalarımız için yapmış olduğumuz web sitesi dışı SEO çalışmaları %100 Google arama motoruna yönelik çalışmalardır, işletmenizin anahtar kelimesi her ne olursa olsun bölgesel veya Türkiye genelinde 1 yıl birinci sayfa garantili çalışmalar yapmaktadır. Hizmet bölgeniz için yapılacak olan SEO çalışmalarında %25 oranında indirim söz konusu olur ancak Türkiye genelinde bir çalışma söz konusu olursa indirim yapılmaz. Sitenizi ortalama 3 ila 6 ay içerisinde ilk sayfaya çıkarıyoruz ve çıktıktan sonra 1 yıl boyunca düşmeme garantisi veriyoruz.

SEO çalışmasında bu garantiyi 1998 yılından günümüze bu sektörün içinde yer almamızdan kaynaklı alt yapımıza güvendiğimiz için vermekteyiz. İstediğiniz kelimede web sitenizi Google arama motorun da 1. sayfada görebilirsiniz. Bu 1 yıllık süreçte şayet 2. sayfaya düşme söz konusu olursa size sunduğumuz çalışma dokümanın da yer alan ödemeler de teknik masrafları çıkartıp kalan hizmet bedelini geri iadesi yapılır.

3. Aşama 7 / 24 Canlı Destek

Hizmet aldıktan sonra gerekli tüm desteği günün 24 saat alabilirsiniz siteniz de yapılmasını istediğiniz yenilikler veya her hangi bir ekstra düzenleme için istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Ve tüm bu canlı destek hizmeti için ek bir ücret ödemezsiniz.

Not: Hazırladığımız tüm web sitelerimiz wordpress, joomla gibi alt yapısı güvenli Dünya’nın en çok tercih edilen yazılımları ile gerçekleştirmekteyiz.

Sizler için hangi tür web siteleri hazırlayabiliriz

  1. eticaret sanal mağaza web sitesi yazılım sistemleri
  2. emlak web sitesi yazılımları
  3. kurumsal tanıtım web sitesi yazılımları
  4. hastanelere özel web sitesi yazılımları
  5. belediyeler için özel web sitesi yazılımları
  6. derneklere özel web sitesi yazılımları
  7. haber veya gazeler için özel web sitesi yazılımları
  8. kişisel blog yazılımları

Bunların yanı sıra bu zaman kadar hizmet verdiğimiz sektör ve kurumları sıralayalım; evden eve nakliyat, sanal mağaza işletmeleri, kişisel blog sahipleri, hacamat hizmeti veren kişiler, vidanjör firmaları, eğitim kurumları, doktorlar için web siteleri, avukatlar için web site tasarımları, dernek web siteleri, bir çok ajans ve gazeteye haber yazılımları, matbaacılar, reklamcılar, demirdoğrama işletmeleri vb. Bunlar gibi bir çok sektöre web sitesi teknolojileri adı altın da bir çok yazılım hizmeti sağladık.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here