Web tasarımı ve geliştirme alanında işletmeler için mevcut web sitesini geliştirme veya sıfırdan bir web sitesi tasarlama hizmeti sağlıyoruz, kurumsal ve bireysel anlamda her işletme için hizmet sunmaktayız. Web sitesi yazılımı alanında, eticaret, dernek siteleri, araç kiralama, hastane, okul ve diğer şirketler için masaüstü, tablet ve mobil uyumlu yazılımlar sunmaktayız. Ek olarak günümüz de iyi bir web sitesi için görsellik önemlidir ancak SEO (arama motoru optimizasyonu) size bu görselliği tanıtmanız için en iyi araçtır.

Profesyonel grafik tasarımı

Bir web sitesinin grafik tasarımı çok önemlidir. Profesyonel grafik tasarımcıları kullanarak, web sitenizin iletmek istediğiniz görüntüyü uygun şekilde yansıtmasını sağlıyoruz. Mükemmel görünümlü bir web sitesi elde etmenizi sağlarken, görünümlerin sitenin hızından veya işlevselliğinden asla ödün vermemesini sağlıyoruz.

Veritabanı entegrasyonu

Sitenizin kurumsal bir web sitesinden daha fazlasını olmasını istiyorsanız, web sitenizi bir veritabanıyla entegre etmeniz gereklidir. Veritabanı tasarımındaki üstün uzmanlığımız, veritabanlarını web sitelerine entegre etmek için gelişmiş tekniklerle birleştiğinde, size hızlı bir şekilde çok gelişmiş bir web sitesi oluşturabileceğimiz anlamına gelir. Ayrıca bu sayede dinamik bir web sitesi oluşturmak mümkün olabilir, böylelikle web sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kullandığımız teknolojiler

HTML, DHTML, Java Script, VB Script, Frontpage, Dream Weaver
Adobe Photoshop, Flash MX, Gif Animator, Macromedia Director, Adobe premier, sound Forge

  • CGI / Perl, PHP, ASP, DAT.NET
  • MS SQL, mySQL
  • VBScript / JavaScript
  • Grafik Tasarımı ve Multimedya

SON EKLENENLER